Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Starszy Inżynier ds. Walidacji Oprogramowania

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6229 dni temu

Ogłoszenie numer: 31416, z dnia 2007-07-06

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma będąca dostawcą instrumentów kontroli i pomiaru dla przemysłu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2655-07

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za proces przeprowadzania testów- współpraca z działem R&D, Product Manager’em i Project Manager’em przy planowaniu poszczególnych faz testowania produktu, zgłaszaniu zapotrzebowania na środki, bieżącym raportowaniu przebiegu testów i postępów, rozwiązywaniu problemów- zaangażowanie w pracę, nadzór nad dotrzymywaniem terminów, twórcze rozwiązywanie problemów- projektowanie testów sprawdzających działanie, siłę, dokładność, wyniki i kompatybilność testowania- nadzór nad projektowaniem i konstruowaniem instalacji testowej - dobór i zestawienie odpowiedniego sprzętu, odpowiedzialność za utrzymanie, aktualizację i modernizację instalacji- wdrażanie specyfikacji testów - w trakcie testowania nadzór nad przebiegiem procesu, dokonanie analizy wyników, raportowanie defektów produktu i procesu- techniczna pomoc działom R&D, pomoc w realizacji celów stawianych przez klienta- odpowiedzialność za przestrzeganie standardów firmy, stosowanych procedur i jakości testowania- uczestnictwo w spotkaniach z klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowana informatyka i pokrewne- doświadczenie na podobnym stanowisku- znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania- doświadczenie w kierowaniu zespołem- mile widziany Certificate in Software Testing (ISEB)- minimum dobra znajomość języka angielskiego- znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stałą pracę w rozwijającej się na polskim rynku międzynarodowej firmie