Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Ukraina
stanowisko DYREKTORA ds. techniczno-handlowych do pracy w Kijowie na Ukrainie

DACPOL Sp. z o.o.
Ukraina
praca stacjonarna
5986 dni temu

Ogłoszenie numer: 43269, z dnia 2008-04-28

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, działającą w Polsce oraz na rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Reprezentujemy pond stu renomowanych producentów podzespołów dla energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki i informatyki. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ukraina

Opis stanowiska

Zadaniem, którego będzie rozwinięcie sprzedaży oferowanych przez nas asortymentów, na tym rynku

Wymagania

  • bardzo dobre warunki finansowe, uzależnione od uzyskiwanych efektów,
  • zakwaterowanie
  • znaczące wsparcie techniczne i logistyczne,
  • możliwość oferowania markowych produktów,
  • samodzielność w działaniu.
  • Oferujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka ukraińskiego i rosyjskiego,
  • ukończonych studiów technicznych (preferowane kierunki Elektronika, Elektryka, Automatyka lub Energoelektronika)
  • doświadczenia handlowego,
  • znajomości branży elektronicznej,
  • obsługi komputera
  • prawa jazdy,
  • dużej inicjatywy i zaangażowania,
  • gotowości do pracy na Ukrainie.