Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Irlandia
Sprzedawca kart Loterii Charytatywnej

The Hanly Center
Irlandia, Dublin/Sallins/Naas
praca stacjonarna
5412 dni temu

Ogłoszenie numer: 74691, z dnia 2009-09-21

The Hanly Center jest ośrodkiem leczenia uzależnienień od alkoholu i narkotyków w Dun Laoghaire.Po przez sprzedaż kart loterii charytatywnej ośrodek zarabia na swoje utrzymanie, dlatego tak ważne jest pełne zaangażownie pracę wszystkich sprzedawców.

Miejsce pracy: Irlandia, Dublin/Sallins/Naas

Opis stanowiska

Sprzedaż kart charytatywnych na terenie całej Irlandii. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i nawiązywanie kontaktu z klientami, a także rozliczanie dziennego utargu.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Miła aparycja
  • Otwartość i łatwość nawiązywnia kontaktów
  • Wytrwałość w działaniu

Oferujemy

  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
  • Bezpłatne dojazdy do pracy
  • Pracę 5 lub 6 dni w tygodniu
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników osiągniętej sprzedaży ( średnio ok. 70 - 100 euro dziennie)
  • Pracę w miłym, młodym zespole
  • Materiały promocyjne ułatwijące sprzedaż
  • Możliwość pogłebienia swojej zanjomości języka obcego