Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Sprzątanie |(2 stanowiska)

daisy-fresh (cleaning) Ltd
Wielka Brytania, Edinburgh (Szkocja)
praca stacjonarna
5377 dni temu

Ogłoszenie numer: 87669, z dnia 2010-01-28

  • firma zajmuje się sprzątaniem domów, oraz firm
  • firma istnieje od prawie 4 lat, zatrudnia 10-12 osób, posiada około 100 prestiżowych klientów, prywatnych oraz firmy na terenie Edynburga
  • praca jest absolutnie legalna, czyli wiąże się z odprowadzaniem podatku rejestracją w brytyjskim odpowiedniku urzędu skarbowego itd
  • stanowisko będzie aktualne od marca lub kwietnia bieżącego roku; Spotkanie z kandydatkami, odbędzie się na początku lutego, miedzy 3-cim a 8-mym Lutego 2010, w Poznaniu lub/i Warszawie; prowadzone będzie przez właścicielkę firmy
  • Sprzątanie
    (2 stanowiska)

    Miejsce pracy: Wielka Brytania, Edinburgh (Szkocja)

    Opis stanowiska

    Poszukujemy 2 pań (siostry/ przyjaciółki) które mogą podjąć stalą prace w Stolicy Szkocji EDYNBURGU, na 12 miesięczny kontrakt.

    Wymagania

    • dwie osoby zdecydowane na prace na obczyźnie przez najbliższe kilka lat, w cyklach 12 miesięcy: 12 miesięcy praca w UK 12 miesięcy przerwa; osoby te będą się wymieniać miedzy sobą co rok
    • idealny wiek kandydatek 35-45 lat,
    • doświadczenie - oferty od osób z wcześniejszym doświadczeniem w podobnej pracy, będą rozpatrywane w pierwszej kolejności; preferowane wcześniejsze, udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu domu/sprzątaniu np w krajach UE

    Oferujemy

    • Stawka za 1 godzinę - Ł5.80 (funt brytyjski)
    • wymiar godzin w 1-szym miesiącu pracy (i szkolenia) średnio około 25-30 godz tygodniowo od 2 go miesiąca od 30 do 45godz tygodniowo
    • 12 miesięczny kontrakt,
    • płatny urlop (24 dni robocze) po przepracowanym roku
    • przez pierwsze 2 tygodnie - czas szkolenia- bezpłatne zakwaterowanie-pokój, w tym okresie oferujemy również pomoc w znalezieniu stałego zakwaterowania (dostęp do komputera/internetu, plan miasta, niezbędne informacje jak "poruszać się" aby wynająć własne lokum w tym mieście)
    • bezpłatny bilet miesięczny na komunikacje miejską przez 1 szy miesiąc pracy

    Wynagrodzenie

    do 4000 PLN