Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Sprzątaczki do biur i mieszkań

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Wielka Brytania, Oxfordshire
praca stacjonarna
3005 dni temu

Ogłoszenie numer: 1083969, z dnia 2016-04-29

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego brytyjskiego klienta firmy zajmującej się utrzymaniem czystości w biurowcach, hotelach, domach prywatnych  - poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Sprzątaczki do biur i mieszkań (Wielka Brytania)

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Oxfordshire

Nr Ref.: 226639_002

Opis stanowiska

Wymagania

- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Aktualne zaświadczenie o niekaralności (ważne do 3 miesięcy od daty wystawienia),
- Czynne prawo jazdy kategorii B,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii,
- Miła aparycja, dobra organizacja oraz chęć do ciężkiej pracy,
- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Wielkiej Brytanii na dłuższy okres czasu.
- Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

Oferujemy

- Umowę o pracę na warunkach angielskich,
- Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania ze strony pracodawcy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.