Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista

Specjalista

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6170 dni temu

Ogłoszenie numer: 33225, z dnia 2007-09-03

WARBUD S.A. aktualnie poszukuje do pracy w Biurze Technicznym w Warszawie inżyniera - konstruktora na stanowisko:

Specjalista

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2753-07

Opis stanowiska

- przygotowywanie dokumentów związanych z optymalizacją konstrukcji budowli- wydawanie opinii o projektach budowlanych i wykonawczych pod względem rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane- min. roczne udokumentowane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji żelbetowych- znajomość programów AutoCad, Excel, ABC Płyta, Robot- mile widziane uprawnienia projektowe oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,- atrakcyjne warunki wynagrodzenia