Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista w Dziale Inżynieringu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51998, z dnia 2008-10-27

NSG Group, której częścią jest firma Pilkington www.pilkington.pl to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 34000 pracowników. W chwili obecnej do zespołu projektowego, pracującego na rzecz Globalnej organizacji Pilkington Automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty w Dziale Inżynieringu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3658-08

Opis stanowiska

- osoby pracujące na tym stanowisku będą członkami międzynarodowego zespołu, którego działania będą się koncentrowały na inżynieryjnym wsparciu procesów instalacji i modernizacji linii produkcyjnych w fabryce w Sandomierzu jak również w innych zakładach Grupy NSG- zakres odpowiedzialności będzie obejmował koordynowanie projektów, analizę i rozwiązywanie problemów technicznych istniejących linii produkcyjnych oraz projektowanie i nadzór nad instalacją nowych maszyn i urządzeń

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, kierunki: Mechanika, Automatyka, Elektrotechnika- doświadczenie w zarządzaniu projektami - znajomość oprogramowania AutoCAD- umiejętność programowania sterowników PLC- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- innowacyjność w rozwiązywaniu problemów- silna orientacja na cele przy zachowaniu standardów- wysokie zdolności interpersonalne i otwartość na pracę zespołową- biegła znajomość programów komputerowych MS Office- ponad to mile widziane są:- doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym najlepiej branży motoryzacyjnej w działach projektowych lub serwisach inżynieryjnych- dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym zespole - 6miesięczny cykl szkoleń zagranicznych- częste podróże do innych zakładów Grupy- możliwość dalszego rozwoju zawodowego