Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista/tka ds. Projektów Informatycznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5927 dni temu

Ogłoszenie numer: 44428, z dnia 2008-05-02

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych CATERPILLAR®. Obecnie zatrudniamy ponad 350 osób na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Projektów Informatycznych

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3259-08

Opis stanowiska

- opracowanie wniosków i przygotowanie koncepcji we współpracy z użytkownikami- poszukiwanie rozwiązań i wybór ewentualnego dostawcy usług- koordynacja prac i nadzór nad wykonaniem- ocena i obiór merytoryczny- wewnętrzna promocja rozwiązania, opracowanie instrukcji, wdrożenie

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne- znajomość zagadnień aplikacji biznesowych (software)- min. 3 letnie doświadczenie w branży informatycznej- zdolności analityczne i konsekwencja w działaniu- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży- możliwość rozwoju zawodowego- interesujący pakiet socjalny