Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Techniczny ds Usług Dodanych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6752 dni temu

Ogłoszenie numer: 17712, z dnia 2006-01-31

Plus GSM jest pionierem na polskim rynku telefonii komórkowej we wprowadzaniu najnowszych rozwiązań teleinformatycznych. Wielokrotnie był wyróżniany za pozycję lidera usług telefonii komórkowej, innowacyjność oferty, efektywną politykę marketingową i dbałość o Klienta.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1643-06

Opis stanowiska

- opracowywanie i wprowadzanie standardów w zakresie uruchamiania, obsługi i utrzymania systemów VMS, SMSC, IN i innych usług dodanych- przygotowanie oraz wprowadzanie do użycia narzędzi umożliwiających i ułatwiających obsłudze technicznej realizację zadań bieżącego utrzymania systemów- współpraca i wsparcie zespołów utrzymania oraz obsługi Klienta w zakresie diagnozowania i usuwania problemów związanych z usługami dodanymi- współudział w przygotowaniu i realizacji projektów wprowadzania usług dodanych

Wymagania

- wykształcenie wyższe (telekomunikacja, informatyka)- minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie z zakresu utrzymania sieci- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Unix, Linux i Windows (mile widziana znajomość baz danych Oracle/SQL)- umiejętność programowania oraz pisania skryptów (C/C++, Perl, HTML, PHP)- znajomość projektowania i tworzenia aplikacji (Java/J2EE)- wiedza na temat środowiska LAN, znajomość protokołów TCP/IP oraz sygnalizacji SS7- umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu- komunikatywność, samodzielność- znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym sprawne porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji technicznej- wiedza na temat współczesnych systemów telekomunikacyjnych, systemów usług dodanych oraz standardu LDAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego- udział w interesujących projektach- atrakcyjny system wynagradzania- bogaty pakiet socjalny