Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Techniczno - Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5352 dni temu

Ogłoszenie numer: 82264, z dnia 2009-11-27

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4040-09

Opis stanowiska

- Realizacja założonych budżetów sprzedaży- Znajomość powierzonego segmentu rynku- Wdrażanie polityki handlowej dla powierzonego segmentu i grupy klientów- Przewidywanie ewentualnych zmian i odpowiednio wcześniejsze reagowanie (prognozy sprzedaży itp.) - Zapewnienie efektywnej współpracy na linii firma - Klient OEM- Podnoszenie wiedzy na temat produktów klientów i ich potrzeb- Aktywne wdrażanie wszelkich nowych produktów do sprzedaży- Promowaniu marki firmy- Regularne wizyty u klientów- Bieżące raportowanie działalności

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne – kierunki mechaniczne- Minimum 0,5 roku doświadczenia w dziale sprzedaży w branży technicznej- Dobra znajomość języka angielskiego- Znajomość branży przemysłowej (mile widziana znajomość branży łożyskowej)- Znajomość technik sprzedaży i marketingu- Zorientowanie na rozwiązywanie problemów- Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)- Wysoka komunikatywność, samodzielność i sumienność- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Szeroki pakiet szkoleń- Możliwości rozwoju- Bogaty pakiet socjalny