Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista SQA

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5384 dni temu

Ogłoszenie numer: 79164, z dnia 2009-10-26

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4070-09

Opis stanowiska

- rozwój dostawców (ustalanie i monitorowanie celi PPM) - reklamowanie produktów niezgodnych - przeprowadzanie działań korygujących/zapobiegawczych w raportach 8D od dostawcy - wzorcowanie części przy zmianach PSW - przeprowadzanie audytów procesu u dostawcy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalność: zarządzanie jakością - min. 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy z dostawcami w dziale zapewnienia jakości w branży motoryzacyjnej - znajomość ISO TS 16949:2002 - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego - bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych a w szczególności: SPC, Planu Kontroli Jakości, FMEA, PPAP, raport 8D

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia - pracę w międzynarodowym środowisku - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych