Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Finlandia
SPECJALISTA SPAWALNIK

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Finlandia
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 34824, z dnia 2007-09-28

Naszym Klientem jest międzynarodowe konsorcjum firm energetycznych, realizujące inwestycje z energetyki atomowej w krajach skandynawskich.

Miejsce pracy: Finlandia

Nr Ref.: SPAK/0607/07P

Opis stanowiska

• Nadzorowanie pracy zespołu monterów i spawaczy; • Kontrola jakości wykonywanych prac oraz raportowanie ich przebiegu; • Zadania operacyjne – spawanie.

Wymagania

• Wykształcenie inżynierskie lub średnie techniczne ( energetyka, metalurgia, spawalnictwo); • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku mistrza w zespołach spawalniczych; • Certyfikaty: EWS , SFS – EN 287-1, norma nr 111; • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Oferujemy

• Bardzo dobre warunki pobytowe, świadczenia socjalne ( także dla rodziny w Polsce ); • Specjalną opiekę lekarską, pokrycie kosztów wyjazdów do Polski; • Wynagrodzenie na poziomie 2800 EU netto; • Umowa na okres ok. 3 – 5 lat z możliwością przedłużenia.