Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Mechanik (Wydział Utrzymania Ruchu)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5745 dni temu

Ogłoszenie numer: 52004, z dnia 2008-10-30

MONDI ŚWIECIE S.A. jest jedną z liczących się firm papierniczych w Europie, a także wiodącą spółką giełdową w Polsce, wytwarzającą papier workowy oraz papier do produkcji tektury falistej. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie produkcyjne, jak i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania. Nasze produkty i rozwiązania zyskały uznanie na wielu wymagających rynkach Europy, dokąd eksportujemy ponad 77% naszego papieru. Należymy do grupy Mondi, jednej z wiodących międzynarodowych grup w branży produkcji opakowań, zatrudniającej 35 000 pracowników w 35 krajach. W Polsce grupa Mondi ma swoje fabryki w 4 dywizjach produkcji: papieru, opakowań workowych, tekturowych i elastycznych. www.mondigroup.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3646-08

Opis stanowiska

- zapewnienie ciągłej dostępności maszyn papierniczych na zakładanym poziomie wydajności poprzez analizę i aktywny udział w zdarzeniach awaryjnych i podejmowanie działań zapobiegawczych- sprawne zarządzanie remontami, modernizacjami i inwestycjami, w tym zakup usług remontowych i instalacyjnych (współpraca z dostawcami zagranicznymi)- tworzenie i kontrola realizacji budżetu remontowego i inwestycyjnego- udział w opracowywaniu planów remontowych i ich realizacji (nadzór nad wykonawcami i odbiór prac)

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mechanika i budowa maszyn)- znajomość zagadnień eksploatacji maszyn i urządzeń- doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku- dobra znajomość języka angielskiego- dobra znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość SAP)- analityczne podejście do problemów- bardzo dobra organizacja pracy- otwartość i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku- atrakcyjne warunki wynagrodzenia- możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle- szeroki pakiet szkoleń- szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji