Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Konstruktor w Zakresie Obliczeń Wytrzymałościowych i Dynamicznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5787 dni temu

Ogłoszenie numer: 50340, z dnia 2008-09-18

Tak. Razem przyczynimy się do rozwoju w obszarze ekonomicznym, społecznymoraz ochronie środowiska. Poprzez rozwój zaawansowanego transportu publicznego jak również wytwarzanie czystej energii elektrycznej pomagamy w rozwiązywaniu problemów, z jakimi obecnie boryka siê nasza planeta. Jeżeli poszukujesz rozwiązań, które spowodują zmiany w obszarze ekonomicznym, społecznym i ochronie środowiska nie szukaj dalej. Zacznij działać i pomyśl o przyszłości. Twojej przyszłości w Alstom.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3623-08

Opis stanowiska

- prace w zakresie wykonywania obliczeń konstrukcyjnych i analizobliczeniowych dla projektowanych elementów i zespołów- specjalistyczne analizy obliczeniowo - badawcze- współpraca ze specjalistycznymi ośrodkami badawczo - rozwojowymi

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany doktorat w dziedzinienauk technicznych z zakresu mechaniki- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle lub instytucjinaukowo - badawczej- znajomość i umiejêtność posługiwania się aparatem matematyczno - fizycznymi technikami obliczeniowymi- znajomość maszyn i urządzeń energetycznych oraz ich komponentów - turbinparowych, wirników, kadłubów, łopatek- praktyczna wiedza z zakresu projektowania urządzeń- znajomość oprogramowania Catia v.5, ABAQUS 6.2- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- pracę w nowocześnie zarządzanej i stabilnej firmie- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku- prace w oparciu o nowoczesne narzędzia, technologie i metody