Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Inżynieryjno-Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51986, z dnia 2008-10-27

Jednostka badawczo-rozwojowa. Przedmiotem działania jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych oraz działalności ogólnotechnicznej. www.cebet.waw.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3691-08

Opis stanowiska

- prowadzenie prac związanych z certyfikacją- kontakty z klientami- możliwość rozwoju i szkoleń auditorskich

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane konstrukcyjno-projektowe- umiejętność dot. systemów QMS ZKP (mile widziane doświadczenie)- znajomość obsługi programów biurowych- znajomość języka angielskiego- komunikatywność - praca w zespole- staż pracy: co najmniej 3 lata

Oferujemy

- umowa na czas określony 3 m-ce, docelowo umowa na czas nieokreślony- zgodnie z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy do ustalenia na miejscu