Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Zakupów

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5788 dni temu

Ogłoszenie numer: 49618, z dnia 2008-09-18

Grupa NSG, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 34000 pracowników. W Polsce Grupa NSG zatrudnia ponad 1700 pracowników w 8 zakładach produkcyjnych. W chwili obecnej do Centralnego Działu Zakupów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. zakupów. www.pilkington.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3600-08

Opis stanowiska

- prowadzenie działań redukujących koszty- negocjacje z dostawcami (ceny, terminy dostaw)- zbieranie informacji dot. nowych potencjalnych dostawców i produktów

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne, handel zagraniczny, towaroznawstwo - bardzo dobra znajomość języka angielskiego- znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem- mile widziane doświadczenie w realizacji zakupów i planowaniu dostaw materiałowych zdobyte w firmach produkcyjnych - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - doskonała organizacja pracy- umiejętność pracy pod presją czasu i duża samodzielność w działaniu- dyspozycyjność i mobilność- dobra umiejętność obsługi komputera - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie- możliwość rozwoju poprzez udział w systemie szkoleń- zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie