Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Indie
Specjalista ds. Wsparcia Klienta (architektura)

Power Media Sp. z o.o.
Indie
praca stacjonarna
6770 dni temu

Ogłoszenie numer: 17582, z dnia 2006-03-15

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Indie

Nr Ref.: W/PM/OS

Opis stanowiska

Wsparcie klienta w zakresie implementacji oraz użytkowania oprogramowania Business Inteligence, kompleksowa obsługa klienta w zakresie aplikacji webowych działających na różnych systemach operacyjnych, platformach i bazach danych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - znajmość języka angielskiego na zaawansowanym - biegła znajomość języka francuskiego - dobra znajomość platform Wintel (Windows 2000 Server, Windows 2000 Professional, Windows 98, Windows XP) - znajomość platform Unix (AIX, HP-UX, Solaris) - znajomość HTML - znajomość relacyjnych baz danych - znajmość SQL na Oracle, DB2, Sybase lub SQL-Server - znajomość zagadnień sieciowych: topologie sieci, podstawy i narzędzia TCP/IP, WAN/LAN Mile widziane: - doświadczenie w pracy w zakresie obsługi klienta

Oferujemy

- 12-18 miesięczny pobyt w Indiach w tym 3 miesięczne szkolenie - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pracę w międzynarodowym środowisku