Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Wdrożeń

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6645 dni temu

Ogłoszenie numer: 20155, z dnia 2006-05-17

Firma jest dostawcą rozwiązań klasy OSS (Operations Support Systems) – billing, CRM, paszportyzacja i planowanie sieci dla rynku telekomunikacyjnego i dostawców usług nowej generacji.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1842-06

Opis stanowiska

- prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych,- konfiguracja systemów, - szkolenie użytkowników, - wsparcie klientów w eksploatacji systemów, - wykrywanie i usuwanie problemów eksploatacyjnych we współpracy z zespołem projektowym,

Wymagania

- dobra znajomość środowisk Windows 2003 i Microsoft SQL Server, - umiejętność wykorzystania XML,- znajomość problematyki sieci IP,- odpowiedzialność, systematyczność i uporządkowanie,- umiejętność samodzielnego poszerzania wiedzy,- komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,- znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość realizacji ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektów połączonych z możliwością rozwoju zawodowego,- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,