Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Teczniczno-Handlowych (Doradca Techniczny)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5745 dni temu

Ogłoszenie numer: 52011, z dnia 2008-10-30

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma z branży uszczelnień technicznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3563-08

Opis stanowiska

- kontakt z odbiorcami- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami- doradztwo techniczne- ofertowanie, negocjowanie umów handlowych- opracowywanie rozwiązań technicznych dla klientów- wykonywanie prostych rysunków w AutoCad- raportowanie zarządowi

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn lub automatyka- minimum 2 letnie doświadczenie w handlu B2B- mile widziane doświadczenie zawodowe w branży uszczelnień technicznych- znajomość lokalnego rynku branżowego- znajomość języka angielskiego pozwalająca min. na czytanie dokumentacji technicznej - prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych- GOTOWOŚĆ DO PRACY NA ZASADACH HOME OFFICE- znajomość programu AutoCad- dynamizm- komunikatywność

Oferujemy

- szkolenia z zakresu techniki uszczelnień, programów kalkulacyjnych, sprzedaży- możliwości awansu na stanowiska kierownicze- niezbędne narzędzia pracy