Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Technicznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5333 dni temu

Ogłoszenie numer: 83965, z dnia 2009-12-15

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4107-09

Opis stanowiska

- W OKRESIE PRÓBNYM: - poznanie technologii AQUAPOL, pozytywne zaliczenie tygodniowego szkolenia w centrali firmy w Austrii, opiniowanie dokumentów technicznych sporządzanych w firmie (wynik badań obiektów, doradztwo w zakresie renowacji budynków) - PO PRZEJŚCIU OKRESU PRÓBNEGO: - prowadzenia badań diagnostycznych obiektów zawilgoconych - sporządzanie opinii technicznych budynków wraz ze wskazaniami prac naprawczych i renowacyjnych - aktualizowanie znajomości rynku materiałów budowlanych związanych z branżą - weryfikacja poprawności działań techników AQUAPOL (tak dokumentacji, jak bezpośrednio czynności technicznych w obiektach) - ocena zasadności oraz adekwatności zastosowania systemu AQUAPOL w obiektach budowlanych - przygotowanie założeń realizacyjnych osuszania budynków

Wymagania

- tytuł inżyniera budownictwa - uprawnienia wykonawcze ogólnobudowlane - chęć i zdolność do stałego poodnoszenia swoich kwalifikacji - dyspozycyjność (kilka 2-3 dniowych wyjazdów w miesiącu na terenie całego kraju) - co najmniej 7 letnie doświadczenie zawodowe (mile widziane doświadczenia wykonawcze w zakresie renowacji, remontów, modernizacji, wykonywania izolacji, drenaży, nadzoru na pracą wykonawców) - posiadanie uprawnień ogólnobudowlanych - komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (przewidywane szkolenie w Austrii) - umiejętność pracy w zespole - jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jednocześnie stale uczącą się i doskonalącą - podobnego nastawienia oczekujemy od pracowników (np. perspektywa szkolenia mykologicznego , z zakresu konserwacji budynków, stałe utrzymywanie kontaktu z nowościami rynku renowacji i odnawiania budynków, etc.)

Oferujemy

- pracę w dobrze funkcjonującym zespole - stałe i wszechstronne szkolenia (tak z zakresu wiedzy budowlanej, jak i niezbędnych szkoleń "miękkich") - pracę zapewniającą możliwość stałego rozwoju, w bardzo perspektywicznej specjalności budowlanej - bardzo nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy (najnowsze narzędzia diagnostyczne, dodatkowo samochód, telefon i komputer ) - oferujemy adekwatne warunki płacowe w okresie próbnym i satysfakcjonujące wynagrodzenie po uzyskaniu pełnej sprawności zawodowej (z istotną premią zależną od efektów i jakości pracy) - proponujemy zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę w ramach pełnego etatu lub współpracę (wymagającą podobnego zaangażowania, z osobą prowadzącą działalność gospodarczą)