Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Technicznych CCTV

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6173 dni temu

Ogłoszenie numer: 33137, z dnia 2007-08-31

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2763-07

Opis stanowiska

- opracowywanie informacji technicznych na temat nowych produktów- prowadzenie technicznych prezentacji produktowych dla klientów- udzielanie wsparcia technicznego klientom- koordynowanie serwisu technicznego urządzeń CCTV- współpraca z działem sprzedaży w zakresie opracowywania konfiguracji systemów CCTV

Wymagania

- wykształcenie wyższe elektroniczne- minimum dwa lata doświadczenia w branży CCTV lub na stanowisku specjalisty ds. technicznych- dobra znajomość języka angielskiego- umiejętność analizy potrzeb klientów i udzielania wyczerpującego wsparcia- umiejętność prowadzenia prezentacji poparta doświadczeniem- dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole- samodzielność, konsekwencja, zaangażowanie w działaniu- zainteresowania techniczne i elektroniczne- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym koncernie, w młodym i dynamicznym zespole- możliwość zdobycia i pogłębiania kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku- atrakcyjne warunki zatrudnienia- samochód służbowy oraz telefon komórkowy