Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds technicznych, Robotyk

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51306, z dnia 2008-10-27

Firma FANUC Ltd. jest światowym liderem w branży robotyki i automatyzacji przemysłowej. Szeroka gama robotów FANUC Robotics jest odpowiedzią na wiele zapotrzebowań przemysłowych. Każdego dnia i na całym świecie używa się ponad 200 000 robotów FANUC o niezawodności wynoszącej 99,9%. FANUC Robotics oferuje szeroką gamę robotów przemysłowych polepszających wydajność, niezawodność i jakość produkcji. FANUC Robotics zapewnia wszystkim klientom kompleksowe usługi w zakresie szkoleń, konsultacji i serwisu.www.fanucrobotics.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3666-08

Opis stanowiska

- konserwacja i serwis robotów u klientów w zakładach produkcyjnych w całej Polsce - planowanie i wykonywanie przeglądów okresowych robotów w całej Polsce - planowanie i prowadzenie szkoleń technicznych w zakresie robotyki głównie we Wrocławiu - przygotowywanie robotów do instalacji we Wrocławiu - techniczne konsultacje w zakresie zastosowania robotów FANUC w całej Polsce

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne. Osoby z wykształceniem średnim o wyjątkowych zdolnościach również będą kwalifikowane- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (nie konieczne)- samodzielność, motywacja do pracy na wyżej wymienionym stanowisku- zaangażowanie, dobra organizacja pracy, optymizm i energia do działania - kreatywność w rozwiązywaniu problemów- chęć rozwoju kompetencji- podstawy znajomości układów elektrycznych prądu stałego i zmiennego (mile widziane)- komunikatywna znajomość języka angielskiego- umiejętność przekazywania wiedzy - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- wszelkie narzędzia niezbędne do pracy m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy- szkolenia w Polsce i zagranicą - umowę o pracę po okresie próbnym