Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5381 dni temu

Ogłoszenie numer: 80784, z dnia 2009-10-29

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4084-09

Opis stanowiska

- analiza rynku - kontakty z klientami - doradztwo techniczne - przygotowywanie ofert handlowych - realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska - min. 2-letnie doświadczenie w branży wentylacyjnej - samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji - możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji - atrakcyjne warunki wynagrodzenie