Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Techniczno - Handlowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5788 dni temu

Ogłoszenie numer: 50208, z dnia 2008-09-18

Firma TEST Systemy Uszczelniające www.test.pl oferuje systemy uszczelnień statycznych i dynamicznych do hydrauliki siłowej, pneumatyki, pomp i armatury przemysłowej oraz zastosowań nietypowych wszystkich dziedzin przemysłu. Od wielu lat służy swoim klientom bogatą ofertą, doradztwem technicznym i niezawodnością dostaw.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3614-08

Opis stanowiska

- wspomaganie klientów poprzez dobór odpowiednich produktów lub rozwiązań firmy- rozpoznawanie potrzeb klientów, ich oczekiwań oraz fachowe doradztwo techniczne- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe mgr, mgr inż. (preferowane kierunki techniczne)- sporządzanie i czytanie rysunków technicznych- znajomość podstaw konstrukcji maszyn, materiałoznawstwa- wiedza z zakresu organizacji pracy z zapewnieniem jakości- znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Windows- dobra znajomość języka angielskiego- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- możliwość rozwoju i szkoleń z zakresu: zarządzania produkcją, kontroli jakości, kontaktów z klientem, działań handlowych, marketingu lub spraw administracyjnych- dofinansowanie ubezpieczenia PZU- dofinansowanie szczepienia przeciw grypie