Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych / Z-ca Dyrektora ds. Technicznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 52006, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach, jeden z największych dystrybutorów systemów klimatyzacji w Polsce.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3568-08

Opis stanowiska

- pozyskiwanie projektów w zakresie systemów VRV- doradztwo techniczne- współpraca z projektantami, dealerami- prowadzenie bezpośredniego nadzoru nad realizacją projektów- prowadzenie szkoleń dla dealerów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, o specjalności klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo- kilkuletnie doświadczenie w branży- wiedza na temat rynku klimatyzacji w Polsce- znajomość języka angielskiego- łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych- samodzielność, kreatywność- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie- możliwość rozwoju i awansu zawodowego- szkolenia zawodowe w fabrykach w Europie- narzędzia pracy