Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych (hydraulika siłowa)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5331 dni temu

Ogłoszenie numer: 84203, z dnia 2009-12-18

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4115-09

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów - prowadzenie spraw handlowych - stałe monitorowanie rynku z zakresu hydrauliki siłowej - poszerzanie wiedzy z zakresu oferowanych produktów - negocjowanie kontraktów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - doświadczenie handlowe i znajomość rynku hydrauliki siłowej (min. 2 lata) - wiedza z zakresu produktów hydrauliki siłowej - min. średni poziom znajomości języka angielskiego - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- narzędzia niezbędne do pracy (auto, telefon, komputer) - opieka medyczna - wynagrodzenie zasadnicze i premię kwartalną - możliwość rozwoju zawodowego pod kątem stanowisko menedżerskiego w podległym regionie