Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds.Systemu Zarządzania Jakością

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5339 dni temu

Ogłoszenie numer: 83442, z dnia 2009-12-10

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4108-09

Opis stanowiska

- opracowanie dokumentacji zgodnie z normą ISO 9001, ISO 14001 i ISO 18001 - doświadczenie związane z wdrażaniem systemów ISO - nadzór nad dokumentacją systemową - wprowadzanie zmian w dokumentacji systemowej - dostosowywanie dokumentacji do zmian w procesach firmy - przygotowanie firmy do auditu certyfikacyjnego oraz nadzorczych - planowanie i przeprowadzanie auditów wewnętrznych w firmie - administrowanie aplikacji Q-Pulse - prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu wprowadzanych systemów - zaplanowanie i przeprowadzenie szkoleń zewnętrznych z zakresu wprowadzanych systemów - raportowanie z przeprowadzonych auditów, inicjowanie oraz nadzór działań zapobiegawczych/korygujących - raportowanie do przełożonego w zakresie wykonanych prac

Wymagania

- wykształcenie wyższe - znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie na poziomie komunikatywnym - doświadczenie w tworzeniu dokumentacji systemowej i wdrażaniu SZJ (ISO 9001 i 14001), SZŚ oraz BHP - bardzo dobra umiejętność obsługi komputera - komunikatywność - łatwość w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi i efektywnej z nimi współpracy; - umiejętność działania pod presją czasu - umiejętność podejmowania szybkich decyzji - umiejętność planowania własnej pracy i terminowej realizacji wyznaczonych celów