Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6070 dni temu

Ogłoszenie numer: 37791, z dnia 2007-12-11

WABCO www.wabco-auto.com, jeden z czołowych światowych producentów układów hamulcowych do samochodów ciężarowych, przyczep, autobusów i samochodów luksusowych, zatrudnia ponad 7000 osób w 34 lokalizacjach na całym świecie. W 1999 r. WABCO uruchomiło produkcję w Polsce dziś jest to największy zakład produkcyjny Grupy, zatrudniający ponad 1600 pracowników.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2932-07

Opis stanowiska

- poprawa procesu poprzez system zarządzania - tworzenie, nadzór, aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania - realizacja celów, zadań, programów w zakresie systemu zarządzania - identyfikacja wymagań prawnych; ocena zgodności - przygotowanie i prowadzenie szkoleń - przygotowanie, prowadzenie auditów systemu zarządzania - raportowanie i komunikacja w zakresie systemu zarządzania - reprezentowanie firmy w przypadku kontroli zewnętrznych - działania korygujące, zapobiegawcze, doskonalące - BHP

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)- znajomość specyfikacji ISOTS16949, normy ISO9001- uprawnienia auditora wewnętrznego ISOTS16949- uprawnienia auditora wewnętrznego ISO9001- umiejętność rozwiązywania problemów oraz planowanie działań korygujących- umiejętność prowadzenia szkoleń z zakresu systemu zarządzania jakością- umiejętność przygotowania dokumentacji systemu (procedury; instrukcje; formularze)- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)- samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

- otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku- możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami- atrakcyjne warunki zatrudnienia