Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Sprzedaży

Netrack sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5982 dni temu

Ogłoszenie numer: 40777, z dnia 2008-02-29

Firma Netrack sp. z o.o. od 10 lat pomaga swoim Partnerom w tworzeniu profesjonalnej oferty zintegrowanych rozwiązań do budowy sieci teleinformatycznych, przewodowych i bezprzewodowych. Jesteśmy producentem wysokiej jakości, certyfikowanych anten oraz dystrybutorem elementów okablowana strukturalnego. Naszymi Partnerami są największe firmy handlowe w branży IT.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Pozyskiwanie i obsługa handlowa klientów w kraju i zagranicą Budowa relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi Partnerami Spółki Współudział w tworzeniu polityki sprzedażowej i marketingowej

Wymagania

Poszukujemy osób dla których określenia "zaangażowany" i "z inicjatywą" to nie tylko puste słowa. Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyli ludzie pogodni i pełni entuzjazmu. Jeśli chcesz pracować a nie tylko być w pracy i możesz zaoferować nam swoje zaangażowanie, wyślij dokumenty. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży. Wymagamy również prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Nasze pełne zaangażowanie w Twój rozwój w zawodzie sprzedawcy, Atrakcyjne, zależne od Twojego doświadczenia, warunki zatrudnienia w zamian za Twoją uczciwą pracę (umowa o pracę, stałe wynagrodzenie), Nasze wsparcie Twojego dążenia do sukcesu