Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Włochy
Specjalista ds. Sprzedaży OKIEN PCV

EKO-OKNA Sp. z o.o.
Włochy
praca stacjonarna
4440 dni temu

Jesteśmy czołowym polskim Producentem okien i drzwi PCV.
Początek istnienia naszej Firmy to rok 1998. Aktualnie fabryka zlokalizowana jest
w Kornicach w gminie Pietrowice Wielkie, w powiecie raciborskim.

Producent okien PCV EKO-OKNA poszukuje kandydatów na stanowisko:

ze znajomością jednego z języków:
-francuski
-włoski
-holenderski

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ W MIEJSCU ZAMIESZKANIA

Osoby na tej pozycji będą odpowiedzialne za obsługę stałych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych odbiorców

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa zagranicznego klienta: wyceny, potwierdzenie zamówień, ustalanie terminów, doradztwo techniczne
Wymagania:
  • warunek konieczny: biegła znajomość w mowie i piśmie jednego z języków: francuskiego, włoskiego lub holenderskiego
  • doświadczenie w branży okiennej – praca na takim samym lub podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji
  • zachodni system wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
  • szkolenia w siedzibie firmy
  • rozwój i możliwość awansu
  • stabilne zatrudnienie
  • w przypadku chęci pracy stacjonarnej w siedzibie firmy gwarantujemy dojazd z Rybnika, Wodzisławia i okolic