Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Ds. Sprzedaży I Maketingu

SIMP Consulting
Polska
praca stacjonarna
6795 dni temu

Ogłoszenie numer: 18648, z dnia 2006-03-12

SIMP Consulting firma doradcza świadcząca usługi w zakresie systemów wspierających zarządzanie (ERP, BI) działająca na rynku UE.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Zadania: -Pozyskiwanie nowych klientów -Realizacja projektów sprzedażowych -Prowadzenie kampanii marketingowych -Utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania

-Chęć rozwoju -Samodzielność w działaniu -Systematyczność -Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie -Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne

Oferujemy

Firma oferuje: -Pracę w młodym dynamicznym zespole -Możliwość samorealizacji i rozwoju -Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników pracy