Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6084 dni temu

Ogłoszenie numer: 37822, z dnia 2007-11-27

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy koncern z branży maszyn drogowych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2890-07

Opis stanowiska

- sprzedaż części zamiennych w siedzibie przedsiębiorstwa oraz (sporadycznie) poza nim- utrzymywanie stałego kontaktu z klientami- poszukiwanie nowych klientów- monitorowanie należności wynikłych ze sprzedaży części maszyn drogowych- przygotowanie sprawozdań i prowadzenie statystyki sprzedaży- obsługa programu księgowego w zakresie wystawiania i korygowania faktur

Wymagania

- wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) lub handlowe- wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, elektryki lub elektroniki - doświadczenie w zakresie sprzedaży - znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z centralą firmy w Niemczech- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- umowę o pracę