Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Sprzedaży Chłodnictwa i Klimatyzacji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6663 dni temu

Ogłoszenie numer: 19792, z dnia 2006-04-29

Przędsiębiorstwo Handlowo Usługowe IGLOTECH S.j. L.Bystrzycki, R.Ostrowski Lider na rynku usług HVAC&R w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na wyżej wymienione stanowisko. Zapraszamy na www.iglotech.com.pl.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1817-06

Opis stanowiska

- pozyskiwanie i obsługa klientów- prowadzenie negocjacji handlowych- kompleksowe opracowywanie ofert- zawieranie umów- wprowadzanie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne- znajomość branży chłodnictwo/klimatyzacja/wentylacja od strony handlowej i technicznej- obsługa MS Office- prawo jazdy kat. B- mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

- pracę w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu - możliwość awansu i rozwoju zawodowego - szkolenia techniczne i handlowe