Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5382 dni temu

Ogłoszenie numer: 79560, z dnia 2009-10-28

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4076-09

Opis stanowiska

- serwis aplikacji środków chemicznych w instalacjach przemysłu hutniczego

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o kierunku chemicznym lub walcownictwo - wiedza inżynierska z dziedziny chemii, produkcji hutniczej - mile widziana wiedza związana z walcownictwem - komunikatywna znajomość języka angielskiego - umiejętności analityczne - dynamizm, dobra organizacja pracy i duża samodzielność działania - gotowość do pracy w Krakowie i częstych wyjazdów - prawo jazdy kategorii B