Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6225 dni temu

Ogłoszenie numer: 31281, z dnia 2007-07-10

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2652-07

Opis stanowiska

- realizacja powierzonych kontraktów budowlanych (głównie w woj. mazowieckim) w zakresie oddzieleń p. poż.- budżetowanie- sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej- rozliczanie prac z dostawcami- udział w odbiorach- nadzór nad grupami montażowymi

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (budowlane lub pokrewne)- doświadczenie na podobnym stanowisku- uprawnienia budowlane wykonawcze lub realna niedaleka perspektywa ich uzyskania - dobra znajomość obsługi komputera, w tym AUTO CAD- znajomość języka angielskiego- komunikatywność- samodzielność w podejmowaniu decyzji- operatywność- prawo jazdy kategorii B, gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

- stabilną pracę w renomowanej firmie- szkolenia produktowe oraz z zakresu przepisów bezpieczeństwa pożarowego