Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 40011, z dnia 2008-02-12

KEIPER Polska Sp. z o.o. www.keiper.com jest przedsiębiorstwem GRUPY KEIPER RECARO. Zajmujemy się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży motoryzacyjnej z całego świata.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3086-08

Opis stanowiska

- planowanie ciągów technologicznych - wprowadzenie i realizacja metod Lean w przyszłych koncepcjach produkcyjnych- zapewnienie ciągłości produkcji w ramach współpracy z działem konstrukcyjnym oraz centralnym działem przygotowania produkcji w Niemczech- planowanie wdrożeń nowych produktów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowana budowa maszyn i/lub planowanie produkcji- doświadczenie zawodowe w przemyśle motoryzacyjnym, w produkcji wielkoseryjnej produktów metalowych- wiedza teoretyczna oraz doświadczenie w metodach zarządzania Lean (Toyota), m.in. 6s, 7V, OPF, LCIA, Poka Yoke, KVP, SMED, VSM, Kanban- dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i w piśmie- mile widziana znajomość SAP- umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia - pracę w młodym zespole - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia w Niemczech