Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Przygotowania Produkcji (Specjalność: Spawanie Laserowe)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 40010, z dnia 2008-02-12

KEIPER Polska Sp. z o.o. www.keiper.com jest przedsiębiorstwem GRUPY KEIPER RECARO. Zajmujemy się produkcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży motoryzacyjnej z całego świata.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3087-08

Opis stanowiska

- opracowywanie i ocena nowych koncepcji spawania laserowego komponentów i struktur foteli - przeprowadzanie analiz zdolności procesów produkcyjnych- przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych badań spawów w celu weryfikacji procesu- planowanie i zakup nowych narzędzi do spawania laserowego od prototypów do produkcji seryjnej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne budowa maszyn, specjalność spawalnictwo- doświadczenie zawodowe w obszarze spawalnictwa, szczególnie spawania laserowego- dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego- umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia - pracę w młodym zespole - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia w Niemczech