Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Produktu (maszyny drogowe)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5747 dni temu

Ogłoszenie numer: 51701, z dnia 2008-10-28

Klient Banku Danych o Inżynierach, producent i dystrybutor maszyn drogowych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3686-08

Opis stanowiska

- wsparcie techniczne dla działu sprzedaży w zakresie maszyn drogowych- uczestnictwo w spotkaniach z klientami- doradztwo techniczne w zakresie użytkowania maszyn- prowadzenie szkoleń dla działu sprzedaży oraz operatorów rozściełaczy do asfaltu

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne- duża wiedza na temat technologii układania asfaltu oraz użytkowania maszyn drogowych- znajomość specyfiki pracy rozściełaczy do asfaltu- doświadczenie w pracy z maszynami drogowymi - dodatkowym atutem będzie doświadczenie z maszynami ABG Tytan- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- biegła obsługa komputera w zakresie programów biurowych- gotowość do częstych wyjazdów- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- pracę w centrali lub w jednym z oddziałów firmy