Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Produktu - Chłodnictwo

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6350 dni temu

Ogłoszenie numer: 27827, z dnia 2007-03-07

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma, wiodący dostawca i producent kompleksowego wyposażenia gospodarstw rolnych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2240-06

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za rozwój produktów i produkcji urządzeń schładzających - wsparcie techniczne u klientów firmy w Polsce i Europie (serwis i szkolenia)- raportowanie problemów zgłaszanych przez klientów- współpraca z działami R&D, produkcji, jakości, współpracy z klientem, itd.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane specjalizacje elektrotechniczne i chłodnicze)- ok. 3-5 letnie doświadczenie w serwisie lub montażu urządzeń schładzających lub kondensacyjnych- biegła znajomość języka angielskiego- gotowość do częstych podróży służbowych- umiejętność samodzielnego realizowania zadań- otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stałą pracę i możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie- dobre warunki zatrudnienia- pakiet socjalny