Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6332 dni temu

Ogłoszenie numer: 27715, z dnia 2007-03-26

IVS Sp. z o.o.Firma zajmująca się działalnością developersko - inwestorską.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2420-07

Opis stanowiska

- wyszukiwanie i pozyskiwanie terenów pod nowe inwestycje - negocjacje oraz przygotowywanie dokumentacji związanej z nieruchomością według procedur firmy - analiza potencjału danego obszaru itd. - pilotowanie umów dotyczących zakupu nieruchomości- przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji - współpraca z kancelarią prawną, agencjami nieruchomości

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie - doświadczenie w pozyskiwaniu lokalizacji - mile widziane doświadczenie zawodowe związane z pracą w charakterze agenta/ specjalisty w agencji nieruchomości, w firmie developerskiej lub w dziale zajmującym się obsługą nieruchomości firmy - pożądane doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i sporządzaniu umów - doświadczenie we współpracy z klientami (też instytucjonalnymi) oraz administracją samorządową - przygotowywanie dokumentacji związanej z nieruchomością według procedur firmy - znajomość przepisów prawa oraz procedur administracyjnych - ustalanie celów i rozwiązywanie problemów - umiejętność obsługi komputera - samodzielność, komunikatywność, terminowość- dynamizm w działaniu - umiejętność pracy w zespole (inicjatywa i elastyczność) - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- umowę o pracę lub umowę o współpracy- możliwość rozwoju zawodowego - wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy- samochód służbowy - komputer - aparat cyfrowy - telefon komórkowy