Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6257 dni temu

Ogłoszenie numer: 30816, z dnia 2007-06-08

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma z branży FMCG będąca częścią światowego koncernu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2526-07

Opis stanowiska

- przyjmowanie zamówień oraz nadzór realizacji zamówień klientów wewnętrznych i zewnętrznych z magazynu centralnego- udział w tworzeniu oraz koordynowanie realizacji planów wymiany zapasów w kanałach dystrybucji wynikających ze stosownych form promocji- utrzymywanie komunikacji z klientami w zakresie dostępności produktów- raportowanie wskaźników jakości obsługi klientów

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w końcowym etapie studiów- dobra znajomość języka angielskiego- biegła znajomość obsługi programu MS Excel- doświadczenie w obsłudze innych aplikacji biurowych- mile widziane doświadczenie w logistyce- umiejętność analitycznego myślenia- zdolności organizacyjne- umiejętności interpersonalne w zakresie komunikowania się i współpracy w zespole