Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. logistyki

MPS Group sp. z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6522 dni temu

Ogłoszenie numer: 23277, z dnia 2006-10-06

Duża stabilna firma z branży przemysłowej: rafinerie, zakłady energetyczne, zbiorniki ciśnieniowe, poszukuje pracowników z doświadczeniem w branży na kontrakty zagraniczne w Europie i Arabii Saudyjskiej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: LM/2006

Opis stanowiska

Prace przy prefabrykacji i montażach przemysłowych (rafineria, zakłady energetyczne, aparatura ciśnieniowa).

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne. Znajomość języka angielskiego (lub francuskiego). Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej. Mile widziane doświadczenie z personelem pochodzenia azjatyckiego.

Oferujemy

Koszt zakwaterowania, wyżywienia i podróży zagranicznych pokrywa pracodawca. Kontrakty do 2 lat.