Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Logistyki

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6728 dni temu

Ogłoszenie numer: 18308, z dnia 2006-02-24

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma z branży poligraficznej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1703-06

Opis stanowiska

- obsługa transportowa i kurierska firmy- wystawianie dokumentów celnych do wysyłki, sprawdzanie dokumentów celnych - sporządzanie Intrastatu - prowadzenie zestawień kosztowych dot. obsługi transportowej- korespondencja i ścisły kontakt z działem logistyki w macierzystej siedzibie firmy w Niemczech

Wymagania

- wykształcenie min. średnie- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- znajomość branży poligraficznej, drukarskiej- doskonała znajomość pakietu Ms Office- dobra znajomość przepisów Prawa UE w zakresie Prawa Celnego- dobra znajomość procedur celnych- umiejętność sporządzenia Intrastatu- bardzo dobra znajomość języka angielkiego lub niemieckiego- dobra znajomość programu SAP R3 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- interesującą pracę w międzynarodowym środowisku- możliwość podnoszenia kwalifikacji- duże możliwości rozwoju