Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Importu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5789 dni temu

Ogłoszenie numer: 49811, z dnia 2008-09-16

LARS jest polskim producentem kontraktowym modułów elektronicznych , z 25-letnią tradycją w branży elektronicznej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych partnerów od współpracy na etapie tworzenia projektu, wdrożenia serii pilotażowych do produkcji, po kompleksowe dostawy podzespołów elektronicznych i montaż serii produkcyjnych. Do grona naszych klientów należą znani na rynku producenci elektroniki. www.larsco.com.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3606-08

Opis stanowiska

- wyszukiwanie potencjalnych dostawców- prowadzenie korespondencji handlowej- wysyłanie zapytań, analiza ofert i składanie zamówień na wybrane podzespoły elektroniczne- organizacja i optymalizacja transportu- monitorowanie spodziewanych przesyłek- kompletacja dokumentów do odprawy celnej

Wymagania

- bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie- doświadczenie w imporcie towarów najchętniej z Dalekiego Wschodu - doświadczenie we współpracy z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi- umiejętność pracy pod presją czasu i wyboru priorytetów- orientacja na wynik

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia- możliwość rozwoju- miłą atmosferę pracy