Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Efektywności Operacyjnej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6778 dni temu

Ogłoszenie numer: 17150, z dnia 2006-01-05

Klient Banku Danych o Inżynierach. Oddział międzynarodowej firmy działającej w branży FMCG.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1614-06

Opis stanowiska

- koordynowanie projektów w zakresie optymalizacji efektywności operacyjnej w całej fabryce,- przeprowadzanie szkoleń w zakresie narzędzi rozwiązywania problemów i utrzymania ruchu, - kontrolę realizacji zadań związanych z efektywnością operacyjną.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane: chemia, przetwórstwo spożywcze, mechanika, biotechnologia),- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,- umiejętność obsługi komputera, - umiejętności współpracy w zespole,- dobre umiejętności analityczne oraz innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów, - mile widziane doświadczenie z zakresu zagadnień poprawy efektywnościprodukcji (TPM).

Oferujemy

- pracę w dużej, międzynarodowej organizacji, - szerokie możliwości rozwoju zawodowego, - szeroki pakiet socjalny, - dowóz do pracy.