


Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.
W efekcie dalszego dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka Termet S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
- tworzenie i ciągła aktualizacja materiałów digital dotyczących produktów Grupy Ferro we współpracy z agencjami zewnętrznymi;
- wsparcie klientów w rozwoju ich kanałów sprzedaży e-commerce;
- współpraca z Działami Marketingu / Sprzedaży naszych klientów w przygotowaniu optymalnej oferty, w zakresie ogłoszeń, informacji o produktach, akcji promocyjnych;
- prowadzenie działań mających na celu zwiększenie świadomości marki;
- przygotowanie treści do wielokanałowego wykorzystania (video, animacje, poradniki);
- analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji;
- ocena efektywności i stała optymalizacja prowadzonych działań.
- minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku w obszarze digital marketingu;
- znajomość narzędzi marketingu internetowego;
- znajomość zasad współpracy z klientami, zorientowanie na klienta;
- inspirujące podejście do zadań, entuzjazm i osobiste zaangażowanie;
- umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów;
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- rabat na nasze produkty;
- 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku;
- dodatek urlopowy;
- prywatną opiekę medyczną;
- kartę MultiSport;
- pracę w modelu hybrydowym.