Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Aplikacji Napędowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6694 dni temu

Ogłoszenie numer: 19038, z dnia 2006-03-30

PUP SPIN S.A. jest spółką działająca od 1991 roku. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja urządzeń sterowniczo-rozdzielczych niskiego napięcia wraz z ich montażem, uruchomieniem i serwisem. Oferta nasza obejmuje również projektowanie całej branży elektrycznej i systemów automatyki wraz z ich kompleksową realizacją, dostawę, montaż i uruchomienie aplikacji napędowych i systemów zasilania oraz układów transmisji danych. Jesteśmy partnerami takich firm jak:
  • Hensel International GmbH
  • Schneider Electric
  • General Electric
  • Siemens
  • Schorch
  • Alstom
  • AEG SVS

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1766-06

Opis stanowiska

- realizowanie ustalonego planu sprzedaży- współudział w tworzeniu i realizacja strategii firmy w zakresie aplikacji napędowych- bieżąca współpraca z zagranicznymi partnerami firmy w zakresie produktów z obszaru techniki napędowej- nadzór nad realizacją projektów i pozyskanych zamówień

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego lub bardzo dobra języka angielskiego- wykształcenie wyższe techniczne – preferowania specjalność „technika napędowa”- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- umiejętność pracy z Klientem- prawo jazdy

Oferujemy

- samodzielną i odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia- atrakcyjne wynagrodzenie