Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista ds. Analizy Wynagrodzeń

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6746 dni temu

Ogłoszenie numer: 17849, z dnia 2006-02-06

Bank Danych o Inżynierach – agencja doradztwa personalnego działająca od 1992 roku, oferująca specjalistyczne usługi doradcze i rekrutacyjne na terenie całej Polski. Firma wdrażająca najnowocześniejsze narzędzia e-rekrutacji oraz realizująca szeroką gamę projektów doradczych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1664-06

Opis stanowiska

- zbieranie i bieżąca analiza danych o wynagrodzeniach,- monitorowanie rynku pracy i płac,- interpretowanie wyników,- opracowywanie cyklicznych i jednorazowych raportów płacowych,- wdrażanie narzędzi do analizy wynagrodzeń.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne lub/i techniczne),- doświadczenie w opracowywaniu raportów płacowych,- bardzo dobra znajomość systemów wynagradzania,- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- pracę w dynamicznym zespole,- możliwość rozwoju w wyspecjalizowanej firmie doradczej,- udział we wdrażaniu pionierskich rozwiązań w zakresie analizy wynagrodzeń.