Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Badawczo-Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 42746, z dnia 2008-04-15

Jednostka badawczo-rozwojowa. Przedmiotem działania jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych oraz dzialalności ogólnotechnicznej. www.cebet.waw.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3222-08

Opis stanowiska

- inicjowanie postępu technicznego i technologicznego w przemyśle materiałów budowlanych- prowadzenie badań w zakresie techniki i technologii materiałów i elementów budowlanych

Wymagania

- wykształcenie - wyższe techniczne - dr. inż. - technologia materiałów budowlanych lub konstrukcje budowlane- staż pracy - minimum 3 lata- biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- umowa na czas określony 3 m-ce, docelowo umowa na czas nieokreślony- etat - pełny- zgodnie z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy - wynagrodzenie zasadnicze, dodatek stażowy, miesięczna premia i inne zależne od kwalifikacji od 3.300,- do 5.000,- zł brutto