Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Specjalista Badawczo-Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5985 dni temu

Ogłoszenie numer: 41017, z dnia 2008-03-05

Jesteśmy firmą produkującą m.in. urządzenia optyczne, laserowe, światłowodowe, chromatograficzne. Działamy w branży aparatury badawczej i dydaktycznej. Interdyscyplinarny oraz innowacyjny charakter realizowanych projektów pozwala na zdobycie doświadczeń w szerokim spektrum aplikacji. Obecnie będąc w fazie reorganizacji poszukujemy osób do działu badawczo-rozwojowego, w którym oprócz prac związanych z projektowaniem nowych urządzeń, modernizacją aktualnej oferty i rozbudową laboratorium będziemy prowadzić intensywne prace w nowych kierunkach ze szczególnym uwzględnieniem opracowań dotyczących systemów laserowych.www.cobrabid.com.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3143-08

Opis stanowiska

- rozwijanie oprogramowania- prace konstrukcyjne- opracowywanie materiałów wewnętrznych firmy

Wymagania

- firma poszukuje do działu badawczo-rozwojowego osób posiadających umiejętności w zakresie:- znajomość programów typu CAD- umiejętność programowania w języku Delphi - wymagania podstawowe:- wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne- znajomość języka angielskiego- inne umiejętności będą dodatkowym atutem